Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M26
Gotowy
Patrick Rowan
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:05
Alex Thompson AVT Leeds
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Adam Wilson
Combat Base
Wygrana walkowerem
John Paul Hasley TEAM SUKATA
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M25
Gotowy
Janis Cakstins
SBG Manchester
Benjamin Allsopp AspinallBJJ/Kaobon Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M313
Gotowy
Ryan Kyle
Jack Williamson The Griphouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M113
Gotowy
Ryan Kelly
Gracie Barra Fife
Wygrana na punkty - 05:00
Dylan Baillie Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M28
Gotowy
Patrick Rowan
Wygrana na punkty - 05:00
Mateusz Porawski COMBAT BASE UK
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M412
Gotowy
Guy Farrow
Allegiance MMA
Rich Thompson Stealth BJJ Manchester Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M69
Gotowy
Lee Murphy
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Sunny Lum Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M511
Gotowy
JOHN McFarlane
MMA Academy Liverpool
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:51
Unknown User JFFS
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M27
Gotowy
Benjamin Allsopp
AspinallBJJ/Kaobon
Nicholas Santangeli MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M316
Gotowy
Pawel Serafin
Wolverhampton BJJ
James Parry Stealth BJJ Cheshire Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M112
Gotowy
Stephen Sheehan
Next Generation MMA
Lukasz Serafin Wolverhampton BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M416
Gotowy
Unknown User
AspinallBJJ/Kaobon
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Georgia Munnerley Next Generation MMA
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M211
Gotowy
Callum Fullarton
Ayrshire Hit Squad
Andy Souter CVA Jiu-Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M317
Gotowy
Niall Campbell
CVA Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Harry Sandhu Wolverhampton BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Tournament day)
M514
Gotowy
Josh Draycott
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Ollie Evans Wolverhampton BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M114
Gotowy
Rudi Perrin
GRACIE BARRA PRESTON
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Dylan Baillie Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M610
Gotowy
Phil Russell
Stealth BJJ Manchester
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Sunny Lum Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / Purple / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M65
Gotowy
Joshua Palombella
The mma academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Neil Laird Ayrshire Hit Squad
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M418
Gotowy
Alex Downward
TEAM SUKATA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
To be decided
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M612
Gotowy
Michael Woods
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Unknown User
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M318
Gotowy
James Parry
Stealth BJJ Cheshire
Wygrana na punkty - 05:00
Matt Stirrup Combat Base
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Stuart Meschia
Viva Combat Athletics Combat Base
Wygrana walkowerem
Mr Whittle TEAM SUKATA
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
Gotowy
James Kemp
Inverclyde BJJ
Wygrana walkowerem
Mr Whittle TEAM SUKATA
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M415
Gotowy
Georgia Munnerley
Next Generation MMA
Nessa Caine TEAM SUKATA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Tournament day)
Gotowy
Jonathan Foy
Next Generation MMA
Wygrana walkowerem
Warren Wilson Scott Ramsay BJJ
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M417
Gotowy
Nessa Caine
TEAM SUKATA
Wygrana na punkty
Unknown User AspinallBJJ/Kaobon
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M611
Gotowy
Lee Murphy
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Phil Russell Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M420
Gotowy
Calvin Morris
Enigma BJJ
Dan Little Scott Ramsay BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Tournament day)
Gotowy
Warren Wilson
Scott Ramsay BJJ
Josh Draycott Lucio Sergio BJJ Lifestyle Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M212
Gotowy
Phillip Gregory
TONY BEBBINGTON JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Gavin Reid Callachans BJJ
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M321
Gotowy
Jakub Kazmierczak
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Stuart Gornall GRACIE BARRA PRESTON