Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M633
Gotowy
Lewis Shepherd
GRACIE BARRA PRESTON
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Glenn Elder LOBO BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M228
Gotowy
Daniel Hickman
Wolverhampton BJJ
Craig Cousins Falkie BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M528
Gotowy
Brandon Phillips
GRACIE BARRA TAMWORTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Anton Bulkin Scottish Hit Squad
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M634
Gotowy
Darryl Rees
Strategy BJJ
Ellis Catherall Gracie Barra Warrington Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M440
Gotowy
Sona Mercer
Gracie Barra Fife
Leanne Barkley Abjj and kaobon Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M138
Gotowy
Nathan Mcewan
Stealth BJJ Cheshire
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Anthony Jeffery Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M341
Gotowy
Lukasz Serafin
Wolverhampton BJJ
Niall Campbell CVA Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
Gotowy
David Smithers
Stealth BJJ Cheshire
Simo Prolic Gracie Barra Bolton Wygrana walkowerem
Male Gi / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Tournament day)
M230
Gotowy
Avi Padda
GRACIE Barra Wolverhampton
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Draycott LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Male Gi / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M527
Gotowy
Jakob Walsh
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Wygrana na punkty - 05:00
Jamie Mather GRACIE BARRA PRESTON
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M442
Gotowy
Rosana Doseva
MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Scott Ramsay BJJ
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M139
Gotowy
Dan Little
Scott Ramsay BJJ
Cemil Yesilyurt TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M636
Gotowy
Matthew McGrath
Gracie barra walkden
Wygrana na punkty - 05:00
Lewis Shepherd GRACIE BARRA PRESTON
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M344
Gotowy
Petr Profous
CFS BJJ
Neil Fewtrell The MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M232
Gotowy
David Clarke
LOBO BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Scott McKay Carlson Gracie Scotland
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M140
Gotowy
Josh Dobson
Scott Ramsay BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Anthony Jeffery Stealth BJJ Manchester
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -79,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M444
Gotowy
Michelle Cummins
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Thayanne De Oliveira TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Male Gi / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M531
Gotowy
Craig Burgess
Rebellion BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Mr Whittle TEAM SUKATA
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M141
Gotowy
Cemil Yesilyurt
TEAM SUKATA
Wygrana walkowerem
Michael Bissell GRACIE Barra Wolverhampton
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M342
Gotowy
Matt Stirrup
Combat Base
Lukasz Serafin Wolverhampton BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Male Gi / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M233
Gotowy
Owen Morton
The MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Green GRACIE BARRA PRESTON
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M635
Gotowy
Jordan Cunningham
Scott Ramsay BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Liam Jones Impact mma wrexham
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M640
Gotowy
Greg Raper
Doncaster Martial Arts centre
Dom Stringer. Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M142
Gotowy
Richard Hamilton
The AlleyCat Academy
Wygrana walkowerem
To be decided
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -69 kg (Middle)
(Tournament day)
M445
Gotowy
Melanie Baker
Stealth BJJ Manchester
Wygrana na punkty - 05:00
Carolyn Morley Gracie Barra Bolton
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M345
Gotowy
Steven Halfacree
Falkie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Gareth Fisher Spinners BJJ
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M143
Gotowy
William Haycox
Wolves BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Nathan Mcewan Stealth BJJ Cheshire
Male Gi / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M529
Gotowy
Jamie Mather
GRACIE BARRA PRESTON
Anton Bulkin Scottish Hit Squad Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M144
Gotowy
James Coggs
The Griphouse BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Downward TEAM SUKATA
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M346
Gotowy
Mark Ainsworth
Stealth BJJ Manchester
Scott Weaver AVT Leeds Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M637
Gotowy
Ellis Catherall
Gracie Barra Warrington
Jordan Cunningham Scott Ramsay BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M234
Gotowy
Elliot Mason
Blackburn Predators BJJ
Max Rogerson CVA Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00