Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M210
Gotowy
Nicholas Santangeli
MMA Academy Liverpool
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Patrick Rowan
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M620
Gotowy
Nick Morley
Stealth BJJ Manchester
Simon Magner The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission)
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M323
Gotowy
Jakub Kazmierczak
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Robert Makarewicz SBG UK Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Female No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -56,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M424
Gotowy
Ericka Genge
Stealth BJJ Manchester
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Caroline Plumley
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M520
Gotowy
Josh Dobson
Scott Ramsay BJJ
William Haycox Wolves BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M120
Gotowy
Liam Jones
Impact mma wrexham
Wygrana na punkty - 05:00
Glenn Elder LOBO BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M213
Gotowy
Luke Couzens
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Sean Goldie Scottish Hit Squad Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M618
Gotowy
Unknown User
JFFS
Jay Newby MMA Academy Liverpool Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M325
Gotowy
David Mungins
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Steve Whipday TEAM SUKATA
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M621
Gotowy
Adam Holland
Gracie Barra Fife
Gavin Anderson Inverclyde BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M426
Gotowy
Liam Corkery
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Danny Critchley The MMA Academy Liverpool
Male No-Gi / White / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M121
Gotowy
Josh Andrews
Scott Ramsay BJJ
Josh Nelson Stealth BJJ Manchester Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / White / Master 1 (30+) / -61,0 kg (Light)
(Tournament day)
Gotowy
Claire Cullimore
Chris Rees Academy
Susan Street TEAM SUKATA Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M214
Gotowy
Andy Souter
CVA Jiu-Jitsu
Robert Parkin Scott Ramsay BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M427
Gotowy
Nathan Strefford
LOBO BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Patryk Kacala CVA Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M428
Gotowy
Alan Lewis
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Wygrana na punkty - 05:00
Robert Tighe TONY BEBBINGTON JIU JITSU
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M331
Gotowy
Kevin Lobban
Gracie Barra Fife
Christian Tebbett Manchester Predators Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M215
Gotowy
Phillip Gregory
TONY BEBBINGTON JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Daniel Meade The MMA Academy Liverpool
Female Cash Absolute No-Gi White / Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M425
Gotowy
Caroline Plumley
Kate Eccleston The MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M122
Gotowy
Kamrahn Zaman
wolves BJJ wolverhampton
Wygrana na punkty - 05:00
Jordan Cunningham Scott Ramsay BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M619
Gotowy
Danny Barber
COMBAT BASE UK
Alfred Binyon Scott Ramsay BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M326
Gotowy
Carl Hayes
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Steve Whipday TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M216
Gotowy
Sean Goldie
Scottish Hit Squad
Wygrana na punkty - 05:00
Brian Elder LOBO BJJ
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M327
Gotowy
Mark Windows
TEAM SUKATA
David Mungins Lucio Sergio BJJ Lifestyle Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Male No-Gi / White / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M123
Gotowy
Liam Jones
Impact mma wrexham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Josh Nelson Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M429
Gotowy
Chris Wilson
Gracie Barra Fife
Tom Martin Wolverhampton BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M521
Gotowy
Alex Aston
Josh Dobson Scott Ramsay BJJ Wygrana na punkty - 00:28
Male Absolute No Gi Cash White / Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M22
Gotowy
Alex Aston
William Haycox Wolves BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Absolute No Gi Cash White / Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M21
Gotowy
Kevin Hamilton
Rick Young´s Blackbelt Academy
Stuart Meschia Viva Combat Athletics Combat Base Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Absolute No Gi Cash White / Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M24
Gotowy
Stuart Meschia
Viva Combat Athletics Combat Base
William Haycox Wolves BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Master 2 (36+) / Purple / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M625
Gotowy
Gary Bentley
LOBO BJJ
Neil Duffy The Griphouse BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00