Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M380
Gotowy
Ewan Anderson
Carlson Gracie Scotland
Simo Prolic Gracie Barra Bolton Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Male Gi / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M479
Gotowy
Unknown User
TEAM SUKATA
Jack Williamson The Griphouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M381
Gotowy
William Haycox
Wolves BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Elliott Pike GRACIE BARRA TAMWORTH
Male Gi / Master 2 (36+) / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Gotowy
Ricky Johnson
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Craig Foy AspinallBJJ/Kaobon Wygrana walkowerem
Male Gi / Master 2 (36+) / Brown / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M266
Gotowy
Rich Thompson
Stealth BJJ Manchester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Guy Farrow Allegiance MMA
Male Gi / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M481
Gotowy
Mateusz Gogol
Doncaster Martial Arts centre
Unknown User TEAM SUKATA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 3 (41+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M665
Gotowy
Michael Woods
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Wygrana na punkty - 05:00
Richard Walsh GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M382
Gotowy
Patrick Rowan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Simo Prolic Gracie Barra Bolton
Male Cash Absolute Gi Purple / Brown / Black / Purple / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M267
Gotowy
Leon Hinds
Chris Rees Academy
Bruno Yamamoto The MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Brown / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M668
Gotowy
John Green
TEAM SUKATA
Radoslaw Romanek GRACIE BARRA PRESTON Wygrana na punkty - 05:00
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M383
Gotowy
Elliott Pike
GRACIE BARRA TAMWORTH
Simo Prolic Gracie Barra Bolton Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Male Cash Absolute Gi Purple / Brown / Black / Purple / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M268
Gotowy
Tom Field
SBG UK
Omar Frederick TEAM SUKATA Wygrana na punkty - 05:00
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M384
Gotowy
William Haycox
Wolves BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Patrick Rowan
Male Gi / Master 3 (41+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M666
Gotowy
Jon Ashton
Middleton Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Woods Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M669
Gotowy
Robert King
AspinallBJJ/Kaobon
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ian Carr Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M670
Gotowy
Mike Reay
LOBO BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Ian Carr Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M671
Gotowy
Robert King
AspinallBJJ/Kaobon
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Mike Reay LOBO BJJ
Male Gi / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M244
Gotowy
Connor Nolan
Game Fight UK
Steve Wightman Gracie Barra Bolton Wygrana walkowerem
Male Gi / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M249
Gotowy
Steve Wightman
Gracie Barra Bolton
Joshua Ramm Gracie Barra Bolton Wygrane przez Poddanie (submission)