Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M343
Gotowy
James Parry
Stealth BJJ Cheshire
Niall Campbell CVA Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M443
Gotowy
Unknown User
Wygrana na punkty - 05:00
Rosana Doseva MMA Academy Liverpool
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M533
Gotowy
Stuart Gornall
GRACIE BARRA PRESTON
David Campbell Middleton Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M145
Gotowy
Tom McGuire
Gracie Barra Bolton
Wygrana na punkty - 05:00
Calvin Morris Enigma BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M641
Gotowy
Jonathan Williams
Falkie BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Greg Raper Doncaster Martial Arts centre
Male Gi / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Tournament day)
M231
Gotowy
Sam Cripps
Stealth BJJ Cheshire
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Avi Padda GRACIE Barra Wolverhampton
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M347
Gotowy
Neil Fewtrell
The MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 05:00
Steven Halfacree Falkie BJJ
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M446
Gotowy
Dee Hobden
Team Lagarto Teeside
Susan Street TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M643
Gotowy
Daniel Gregg
Stealth BJJ Manchester
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Adam Ward
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Tournament day)
M447
Gotowy
Nessa Caine
TEAM SUKATA
Wygrana na punkty - 05:00
Georgia Entwistle Gracie Barra Bolton
Male Gi / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M530
Gotowy
Jakob Walsh
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Brandon Phillips GRACIE BARRA TAMWORTH Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M642
Gotowy
Dom Stringer.
Jonathan Williams Falkie BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M146
Gotowy
Cemil Yesilyurt
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Richard Hamilton The AlleyCat Academy
Male Gi / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M235
Gotowy
Lewis Dunn
MMA Academy Liverpool
Dav Moretti Inverclyde BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M348
Gotowy
Scott Weaver
AVT Leeds
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Dan Ryder Wolverhampton BJJ
Male Gi / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M236
Gotowy
David Clarke
LOBO BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Owen Morton The MMA Academy Liverpool
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M638
Gotowy
Lewis Shepherd
GRACIE BARRA PRESTON
Wygrana na punkty - 05:00
Ellis Catherall Gracie Barra Warrington
Male Gi / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M351
Gotowy
Jonathon Frost
BST Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Dan Middleton GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M147
Gotowy
James Coggs
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Tom McGuire Gracie Barra Bolton
Male Gi / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M237
Gotowy
Max Rogerson
CVA Jiu-Jitsu
Dav Moretti Inverclyde BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Female Gi / Blue / Master 3 (41+) / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M448
Gotowy
Caroline Plumley
Ericka Genge Stealth BJJ Manchester Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
Gotowy
David Smithers
Stealth BJJ Cheshire
Mr Whittle TEAM SUKATA Wygrana walkowerem
Male Gi / Adult / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M148
Gotowy
Bobby Massam
Falkie BJJ
Wygrana walkowerem
Peter Farrell BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M534
Gotowy
James Kemp
Inverclyde BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Robert Makarewicz SBG UK
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M349
Gotowy
Steven Halfacree
Falkie BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Dan Ryder Wolverhampton BJJ
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M639
Gotowy
Matthew McGrath
Gracie barra walkden
Wygrana na punkty - 05:00
Jordan Cunningham Scott Ramsay BJJ
Male Gi / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M352
Gotowy
Zak Quintyne
Wygrana na punkty - 05:00
Danny Barber COMBAT BASE UK
Male Gi / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M240
Gotowy
Chris Smedley
The AlleyCat Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Jamie Bastin TEAM SUKATA
Female Gi / White / Master 2 (36+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M449
Gotowy
Debbie Stevenson
Strategy BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Sona Mercer
Male Gi / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M149
Gotowy
Richard Hamilton
The AlleyCat Academy
Tom McGuire Gracie Barra Bolton Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M532
Gotowy
Simo Prolic
Gracie Barra Bolton
Craig Burgess Rebellion BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M353
Gotowy
Deividas Cejauskas
wolves BJJ wolverhampton
Pawel Szkiladz Doncaster Martial Arts centre Zwycięstwo przez dyskwalifikację