Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M432
Gotowy
Nathan Strefford
LOBO BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Tom Martin Wolverhampton BJJ
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M630
Gotowy
Ellis Catherall
Gracie Barra Warrington
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Nelson Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M337
Gotowy
Pawel Serafin
Wolverhampton BJJ
James Parry Stealth BJJ Cheshire Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M435
Gotowy
Ricky Johnson
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Craig Foy AspinallBJJ/Kaobon
Male Gi / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M132
Gotowy
Mateusz Porawski
COMBAT BASE UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Gabriel Cardoso Lopes GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M223
Gotowy
Lewis Dunn
MMA Academy Liverpool
David Clarke LOBO BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M226
Gotowy
Daniel Hickman
Wolverhampton BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Marcel Krzemyk LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M437
Gotowy
Kate Eccleston
The MMA Academy Liverpool
Sona Mercer Gracie Barra Fife Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M622
Gotowy
Nick Morley
Stealth BJJ Manchester
Adam Holland Gracie Barra Fife Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M133
Gotowy
Josh Price
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Josh Dobson Scott Ramsay BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M334
Gotowy
Christian Tebbett
Manchester Predators
Wygrana na punkty - 05:00
Dylan Barwick Predators Warrington
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M221
Gotowy
Phillip Gregory
TONY BEBBINGTON JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Sean Goldie Scottish Hit Squad
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M623
Gotowy
Simon Magner
The MMA Academy Liverpool
Gavin Anderson Inverclyde BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M438
Gotowy
Leanne Barkley
Abjj and kaobon
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
CHELSEA NING Gracie Barra Milton Keynes
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M134
Gotowy
Elliott Pike
Gracie Barra Glasgow
Nathan Mcewan Stealth BJJ Cheshire Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M631
Gotowy
Jordan Cunningham
Scott Ramsay BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Dwayne Marsden Union BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M224
Gotowy
Max Rogerson
CVA Jiu-Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Lewis Dunn MMA Academy Liverpool
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M338
Gotowy
Lukasz Serafin
Wolverhampton BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Paul Graham Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M227
Gotowy
Craig Cousins
Falkie BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Marcel Krzemyk LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -79,5kg (Middle)
(Tournament day)
M436
Gotowy
Kevin Cunningham
Scott Ramsay BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ricky Johnson Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male Gi / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M135
Gotowy
Patrick Rowan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Jay Lewis wolves BJJ wolverhampton
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M136
Gotowy
Anthony Jeffery
Stealth BJJ Manchester
Wygrana na punkty - 05:00
Zac Fagan TEAM KOABON/ABJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M339
Gotowy
Adrian Lusiak
Niall Campbell CVA Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Tournament day)
M229
Gotowy
Ethan Watson
LOBO BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Warren Wilson Scott Ramsay BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M225
Gotowy
Dav Moretti
Inverclyde BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
David Clarke LOBO BJJ
Male Gi / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M526
Gotowy
Jakob Walsh
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Wygrana na punkty - 05:00
Dylan Barwick Predators Warrington
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M441
Gotowy
Unknown User
Scott Ramsay BJJ
Unknown User Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M629
Gotowy
Darryl Rees
Strategy BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Sam Webber CVA Jiu-Jitsu
Male Gi / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M632
Gotowy
Matthew McGrath
Gracie barra walkden
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Josh Andrews Scott Ramsay BJJ
Male Gi / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M137
Gotowy
William Haycox
Wolves BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Josh Dobson Scott Ramsay BJJ
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M439
Gotowy
Kate Eccleston
The MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 05:00
CHELSEA NING Gracie Barra Milton Keynes
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M340
Gotowy
Matt Stirrup
Combat Base
James Parry Stealth BJJ Cheshire Wygrana na punkty - 05:00