Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M172
Gotowy
Gregg Freeman
Wolverhampton BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Dan Patten The MMA Academy Liverpool
Male Gi / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M475
Gotowy
Unknown User
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Ross Smith Gracie Barra Glasgow
Male Gi / Master 2 (36+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M558
Gotowy
Gavin Anderson
Inverclyde BJJ
Adam Holland Gracie Barra Fife Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 2 (36+) / Brown / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M261
Gotowy
Daniel Crook
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Guy Farrow Allegiance MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M474
Gotowy
Mateusz Gogol
Doncaster Martial Arts centre
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Chris Murray Scottish Hit Squad
Male Gi / Master 2 (36+) / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M472
Gotowy
Ewan Anderson
Carlson Gracie Scotland
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
To be decided
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M478
Gotowy
Sam Moss
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jim Ashman The Griphouse BJJ
Male Gi / Adult / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M171
Gotowy
Sean Goldie
Scottish Hit Squad
Wygrana na punkty - 05:00
Kiril Topalski TEAM SUKATA
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M375
Gotowy
Ewan Anderson
Carlson Gracie Scotland
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Phillips GRACIE BARRA TAMWORTH
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M659
Gotowy
Gary Muir
JAX - Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Mark Coull
Male Gi / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M476
Gotowy
Unknown User
TEAM SUKATA
Mateusz Gogol Doncaster Martial Arts centre Wygrana na punkty - 05:00
Male Cash Absolute Gi Purple / Brown / Black / Purple / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M262
Gotowy
Leon Hinds
Chris Rees Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Ross Smith Gracie Barra Glasgow
Male Gi / Master 3 (41+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M560
Gotowy
Michael Brennan
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Sebastian Marciniak Gracie Barra Bolton Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Male Gi / Adult / Purple / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M173
Gotowy
Craig Hartley
GRACIE BARRA PRESTON
Leon Hinds Tillery combat Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 2 (36+) / Brown / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M263
Gotowy
Sundeep Manik
SBG Manchester
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Crook LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Male Gi / Master 2 (36+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M667
Gotowy
Gareth Hardy
TEAM SUKATA
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M376
Gotowy
Simo Prolic
Gracie Barra Bolton
Wygrane przez Poddanie (submission)
Unknown User Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male Gi / Master 2 (36+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M561
Gotowy
Simon Magner
The MMA Academy Liverpool
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Gavin Anderson Inverclyde BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M480
Gotowy
Hayden Dyas
Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jim Ashman The Griphouse BJJ
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M377
Gotowy
Tom McGuire
Gracie Barra Bolton
William Haycox Wolves BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Male Gi / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M477
Gotowy
Unknown User
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Jack Williamson The Griphouse BJJ
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M378
Gotowy
Elliott Pike
GRACIE BARRA TAMWORTH
Wygrana na punkty - 05:00
Gary Muir JAX - Mixed Martial Arts
Male Gi / Adult / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M174
Gotowy
Kyle Hulton
Strategy BJJ
Brian Elder LOBO BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 3 (41+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M664
Gotowy
Jon Ashton
Middleton Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Richard Walsh GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Cash Absolute Gi Purple / Brown / Black / Purple / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M265
Gotowy
Omar Frederick
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Bruno Yamamoto The MMA Academy Liverpool
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M482
Gotowy
Sam Moss
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Wygrana na punkty - 05:00
Hayden Dyas Lucio Sergio BJJ Lifestyle
Male Gi / Master 2 (36+) / White / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M562
Gotowy
Adam Holland
Gracie Barra Fife
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Simon Magner The MMA Academy Liverpool
Male Cash Absolute Gi Purple / Brown / Black / Purple / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M264
Gotowy
Leon Hinds
Chris Rees Academy
Tom Field SBG UK Wygrana na punkty - 05:00
Male Cash Absolute Gi White/Blue / Blue / Adult / Open Weight
(Tournament day)
M379
Gotowy
Patrick Rowan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Benjamin Allsopp AspinallBJJ/Kaobon
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M175
Gotowy
Deyl Barrs
Dungeon BJJ
Dan Patten The MMA Academy Liverpool Wygrana walkowerem
Male Gi / Master 2 (36+) / Purple / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M663
Gotowy
Chris Beverley
AVT Leeds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Paul Genge Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Master 1 (30+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M176
Gotowy
Tom Martin
Wolverhampton BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gregg Freeman Wolverhampton BJJ