Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M119
Finished
Sebastian Lach
GRACIE BARRA TAMWORTH
Won by Submission
Rob Shum
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M616
Finished
Jan Tatarynowicz
CVA Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:39
Joseph Little Scott Ramsay BJJ
Boys Gi / White / -39,3 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M824
Finished
Aiden Drewett
Kraken
Ibrahim Adam Alliance Newcastle Won by Submission - 03:00
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M122
Finished
Archie Goodall
Gracie Barra Bradford
Lucas Graham The MMA Academy Liverpool Won by points - 00:04
Juvenile Boys Gi / -74,0 kg (Middle) / Blue / Juvenile 2
(Tournament day)
M323
Finished
Isaac Brennand
TEAM SUKATA
Won by Submission - -4:-56
Lucas Blezard Falkie BJJ
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M426
Finished
Blaize Tingle
Won by Submission - 00:12
Joshua Van Vuuren 12 Gauge / Team Neves
Boys Gi / Grey / -60,5 kg / Teen II (14yrs)
(Tournament day)
M224
Finished
Reece Cooney
Radgie Rollers
Preston Massam Falkie BJJ Won by points
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M425
Finished
Zack Ashpole
Won by Submission - 01:56
Frankie McMahon TEAM SUKATA
Boys Gi / Grey / -51.5 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
Finished
Dawid Dziel
Stealth BJJ Manchester
Won by Walkover
Jay-deigh Carter UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M618
Finished
Michael King
North East Jiu Jitsu
Graeme Borland Factory BJJ Won by Submission - 01:58
Juvenile Boys Gi / -84,3 kg (Heavy) / White / Juvenile 2
(Tournament day)
M320
Finished
Pawel Gajda
Won by Submission - 03:25
Adam Robinson UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Tournament day)
M429
Finished
Gabriella Mckinnon
5th Element Durham
Elle Hayes LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE Won by points - 03:00
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M120
Finished
Jamie Hignett
Gracie Barra Warrington
Won by points - 05:00
Sebastian Lach GRACIE BARRA TAMWORTH
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M619
Finished
Ben Burgess
CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM
DAVID CROSS Factory BJJ Won by Submission - 00:37
Boys Gi / White / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M724
Finished
Oscar Stephenson
Kraken
Won by Submission - 01:48
Adam WRIGHT MMA Academy Liverpool
Boys Gi / White / 32,2 kg / Junior III (12yrs)
(Tournament day)
M227
Finished
Will Ramm
Doncaster Martial Arts centre
Won by Submission - 01:26
Charlie Simmie Alliance Newcastle
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M829
Finished
Keith Bennett
LOBO BJJ
Won by Submission - 02:48
Lee Eckert Alliance Newcastle
Boys Gi / Grey / -27 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M325
Finished
Leo Simpson
Origin BJJ Darlington
Bobby Lee Burgess LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE Won by Submission - 00:59
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M222
Finished
Andrew Larrington
TEAM SUKATA
Won by Submission - 01:30
Mark Whinfield Nova Vida BJJ
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M427
Finished
Frankie McMahon
TEAM SUKATA
Won by Decision - 03:00
Joshua Van Vuuren 12 Gauge / Team Neves
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M620
Finished
Graeme Borland
Factory BJJ
Won by points - 05:00
Lee Murphy TEAM SUKATA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M522
Finished
Tom Southworth
Factory BJJ
Won by points - 05:00
Steven Defty North East Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / -60,5 kg / Teen II (14yrs)
(Tournament day)
M225
Finished
Jamie Chesters
Factory BJJ
Won by points
Reece Cooney Radgie Rollers
Juvenile Boys Gi / -74,0 kg (Middle) / Blue / Juvenile 2
(Tournament day)
M324
Finished
William Kaye
Lake District BJJ Academy
Won by Submission
Asad Hussain SBG Bradford
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M123
Finished
Luca Ballester
Gracie Barra Bradford
Won by Submission
Archie Goodall Gracie Barra Bradford
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
Boys Gi / White / -39,3 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M823
Finished
Tai Peacock
Alliance Newcastle
Frank Carter RGA Salford Won by Submission - 03:11
Boys Gi / Grey / -27 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M725
Finished
Alexander Jordan Tanswell
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Oliver Taylor The MMA Academy Liverpool Won by Decision - 03:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Finished
Joel Wozniak
Wolverhampton BJJ
Paul Regan Fight Ministry Hull Won by Walkover
Boys Gi / Grey / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M125
Finished
Fandy Beran
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Logan Mulligan UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M523
Finished
Dan Patten
The MMA Academy Liverpool
James Bruce Dungeon BJJ Won by Submission - 01:44
Boys Gi / Grey / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M126
Finished
Maxmilian Holub
The MMA Academy Liverpool
Won by Submission - 00:25
Dexter Roots TEAM SUKATA