Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M119
Terminé
Sebastian Lach
GRACIE BARRA TAMWORTH
Gagné par soumission
Rob Shum
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M616
Terminé
Jan Tatarynowicz
CVA Jiu-Jitsu
Gagné par soumission - 00:39
Joseph Little Scott Ramsay BJJ
Boys Gi / White / -39,3 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M824
Terminé
Aiden Drewett
Kraken
Ibrahim Adam Alliance Newcastle Gagné par soumission - 03:00
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M122
Terminé
Archie Goodall
Gracie Barra Bradford
Lucas Graham The MMA Academy Liverpool Gagné par points - 00:04
Juvenile Boys Gi / -74,0 kg (Middle) / Blue / Juvenile 2
(Tournament day)
M323
Terminé
Isaac Brennand
TEAM SUKATA
Gagné par soumission - -4:-56
Lucas Blezard Falkie BJJ
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M426
Terminé
Blaize Tingle
Gagné par soumission - 00:12
Joshua Van Vuuren 12 Gauge / Team Neves
Boys Gi / Grey / -60,5 kg / Teen II (14yrs)
(Tournament day)
M224
Terminé
Reece Cooney
Radgie Rollers
Preston Massam Falkie BJJ Gagné par points
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M425
Terminé
Zack Ashpole
Gagné par soumission - 01:56
Frankie McMahon TEAM SUKATA
Boys Gi / Grey / -51.5 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
Terminé
Dawid Dziel
Stealth BJJ Manchester
Gagné par forfait
Jay-deigh Carter UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M618
Terminé
Michael King
North East Jiu Jitsu
Graeme Borland Factory BJJ Gagné par soumission - 01:58
Juvenile Boys Gi / -84,3 kg (Heavy) / White / Juvenile 2
(Tournament day)
M320
Terminé
Pawel Gajda
Gagné par soumission - 03:25
Adam Robinson UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Tournament day)
M429
Terminé
Gabriella Mckinnon
5th Element Durham
Elle Hayes LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE Gagné par points - 03:00
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M120
Terminé
Jamie Hignett
Gracie Barra Warrington
Gagné par points - 05:00
Sebastian Lach GRACIE BARRA TAMWORTH
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M619
Terminé
Ben Burgess
CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM
DAVID CROSS Factory BJJ Gagné par soumission - 00:37
Boys Gi / White / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M724
Terminé
Oscar Stephenson
Kraken
Gagné par soumission - 01:48
Adam WRIGHT MMA Academy Liverpool
Boys Gi / White / 32,2 kg / Junior III (12yrs)
(Tournament day)
M227
Terminé
Will Ramm
Doncaster Martial Arts centre
Gagné par soumission - 01:26
Charlie Simmie Alliance Newcastle
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M829
Terminé
Keith Bennett
LOBO BJJ
Gagné par soumission - 02:48
Lee Eckert Alliance Newcastle
Boys Gi / Grey / -27 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M325
Terminé
Leo Simpson
Origin BJJ Darlington
Bobby Lee Burgess LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE Gagné par soumission - 00:59
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M222
Terminé
Andrew Larrington
TEAM SUKATA
Gagné par soumission - 01:30
Mark Whinfield Nova Vida BJJ
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M427
Terminé
Frankie McMahon
TEAM SUKATA
Gagné par décision - 03:00
Joshua Van Vuuren 12 Gauge / Team Neves
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M620
Terminé
Graeme Borland
Factory BJJ
Gagné par points - 05:00
Lee Murphy TEAM SUKATA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M522
Terminé
Tom Southworth
Factory BJJ
Gagné par points - 05:00
Steven Defty North East Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / -60,5 kg / Teen II (14yrs)
(Tournament day)
M225
Terminé
Jamie Chesters
Factory BJJ
Gagné par points
Reece Cooney Radgie Rollers
Juvenile Boys Gi / -74,0 kg (Middle) / Blue / Juvenile 2
(Tournament day)
M324
Terminé
William Kaye
Lake District BJJ Academy
Gagné par soumission
Asad Hussain SBG Bradford
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M123
Terminé
Luca Ballester
Gracie Barra Bradford
Gagné par soumission
Archie Goodall Gracie Barra Bradford
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M428
Terminé
Zack Ashpole
Blaize Tingle Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / -39,3 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M823
Terminé
Tai Peacock
Alliance Newcastle
Frank Carter RGA Salford Gagné par soumission - 03:11
Boys Gi / Grey / -27 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M725
Terminé
Alexander Jordan Tanswell
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Oliver Taylor The MMA Academy Liverpool Gagné par décision - 03:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Terminé
Joel Wozniak
Wolverhampton BJJ
Paul Regan Fight Ministry Hull Gagné par forfait
Boys Gi / Grey / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M125
Terminé
Fandy Beran
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Logan Mulligan UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu Gagné par Disqualification
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M523
Terminé
Dan Patten
The MMA Academy Liverpool
James Bruce Dungeon BJJ Gagné par soumission - 01:44
Boys Gi / Grey / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M126
Terminé
Maxmilian Holub
The MMA Academy Liverpool
Gagné par soumission - 00:25
Dexter Roots TEAM SUKATA