Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Tournament day)
M117
Finished
Paul Lally
Higher Level - DNFT
Won by Disqualification (disqualification)
Ross Willcock Dungeon BJJ
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M614
Finished
Joseph Little
Scott Ramsay BJJ
Won by points - 05:00
Kurtis Markie Factory BJJ
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M422
Finished
Paul Regan
Fight Ministry Hull
Won by points - 05:00
Patrick Malkinson Tapout Knockout
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M519
Finished
Dean Elliott
GFTEAM
Ross Lowery Alliance Newcastle Won by points - 05:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M822
Finished
Naser Faraj
KUWAIT JIU-JITSU ACADEMY
Michael Woodhall CFS BJJ - Combined Fighting Systems Won by points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M718
Finished
Richie Gao
Stealth BJJ Manchester
Mark Cartmill TEAM TORRES/ ACTJJ Won by Submission - 04:14
Juvenile Boys Gi / -84,3 kg (Heavy) / White / Juvenile 2
(Tournament day)
M318
Finished
Pawel Gajda
Won by Submission - 02:00
Omar Adams TEAM LAGARTO
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M220
Finished
Mark Whinfield
Nova Vida BJJ
Andrew Larrington TEAM SUKATA Won by Submission - 04:01
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M114
Finished
Jefferson Finn
New Wave Academy Training Centre
Won by Submission - 01:06
Kyle Kennedy Pendle Bjj
Juvenile Boys Gi / -74,0 kg (Middle) / Blue / Juvenile 2
(Tournament day)
M321
Finished
Isaac Brennand
TEAM SUKATA
William Kaye Lake District BJJ Academy Won by Submission - -1:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Finished
Jack Brown
MNBJJ
Won by Walkover
Matthew Laurenson ASW Manchester
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M721
Finished
James Ryder
Itaipava BJJ
Won by points - 05:00
Christopher Tetlow Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M821
Finished
Darren Allen
Kraken
Won by points - 05:00
Zin Jones Gracie Barra Birmingham
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M419
Finished
Allister Steel
Stealth BJJ Manchester
Won by Submission - 00:55
Mark Joyce St Asaph bjj academy
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M118
Finished
Jamie Hignett
Gracie Barra Warrington
Won by Submission - 03:37
Rob Shum
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Finished
Dean Elliott
GFTEAM
Won by Walkover
Matthew Laurenson ASW Manchester
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M520
Finished
Ross Lowery
Alliance Newcastle
Jack Brown MNBJJ Won by Submission - 02:11
Boys Gi / Grey / -60,5 kg / Teen II (14yrs)
(Tournament day)
M223
Finished
Jamie Chesters
Factory BJJ
Joe Roughley Roger Gracie Academy Bolton Won by Submission - -2:-2
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M722
Finished
Szymon Wartalowicz
Rick Young´s Blackbelt Academy
Won by Submission - 03:02
Lewis Taylor Next Generation MMA
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M421
Finished
Tom Southworth
Factory BJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Joel Wozniak Wolverhampton BJJ
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M121
Finished
Craig Broughton-Evans
The McGovern Academy
Won by Submission - 01:44
Jonny Plimmer Radgie rollers/equilibrium mma
Male No-Gi / Blue / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M617
Finished
Darren May
Alliance Newcastle
Won by Walkover
Jon Paton TEAM SUKATA
Juvenile Boys Gi / -84,3 kg (Heavy) / White / Juvenile 2
(Tournament day)
M319
Finished
Adam Robinson
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:48
Omar Adams TEAM LAGARTO
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M615
Finished
Abraham Dannan
Predators Warrington
Won by points - 05:00
Kurtis Markie Factory BJJ
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M423
Finished
Joel Wozniak
Wolverhampton BJJ
Patrick Malkinson Tapout Knockout Won by Disqualification (disqualification)
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M424
Finished
Tom Southworth
Factory BJJ
Won by points - 05:00
Paul Regan Fight Ministry Hull
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M719
Finished
Stefan Murray
CFS BJJ - Combined Fighting Systems
Won by Submission - 00:41
Mark Wynne TONY BEBBINGTON JIU JITSU
Female No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -66,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Finished
Phillipa Henderson
Gracie Barra Warrington
Won by Walkover
Niamh O'Reilly TEAM TORRES/ ACTJJ
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M221
Finished
Thomas Taudien
The Griphouse BJJ
Mark Whinfield Nova Vida BJJ Won by points - 05:00
Juvenile Boys Gi / -74,0 kg (Middle) / Blue / Juvenile 2
(Tournament day)
M322
Finished
Asad Hussain
SBG Bradford
Won by Submission - -3:-50
Lucas Blezard Falkie BJJ
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M116
Finished
John Craig
Alliance Newcastle
Won by Disqualification (disqualification)
Anthony Mcbriarty Middleton Martial Arts Academy
Boys Gi / Grey / -30,20 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M521
Finished
Oliver Taylor
The MMA Academy Liverpool
Karter Paterson 5th Element Durham Won by points - 04:00