Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M36
Färdig
Karl Rhys Jones
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Keith Wilkinson Vann på Submission - 04:22
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M43
Färdig
Jamie Wright
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Glenn Shore Team Sukata Ellesmere Port Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M67
Färdig
TIMOTHY SHARRATT
Team Sukata Ellesmere Port
Vann på poäng
Lee Howes Mauricio Gomes Origin BJJ Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M17
Färdig
Jack Irving
Radgie Rollers
Vann på poäng - 05:00
Ritchie Westwood Gracie Barra Barnsley
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M26
Färdig
Vance Ankrah
Agogi Akhtar-Mario Sukata Brazilian Jiu jitsu/ Mma Team
Vann på poäng - 05:00
Raymond Brown Milltown Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M511
Färdig
Mike Cottrill
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Ashley Smedley Doncaster Martial Arts centre Vann på Submission - 04:19
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M34
Färdig
Marco Alves
Roger Gracie Academy Bolton
Andrew Conway GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M68
Färdig
Dave Moore
ROGER GRACIE ACADEMY
Paul Thomas The McGovern Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M37
Färdig
Simon Harrison
Gripper Jiu Jitsu
Andrew Kight Marple Martial Arts Vann på Submission - 02:31
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M55
Färdig
Gareth Mansell
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Vann på Submission - 01:56
Anoush Taghi Factory BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M65
Färdig
Dav Moretti
Inverclyde BJJ
Vann på Submission - 04:18
Ronis Xholi GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M47
Färdig
Andrew Palmer
Dungeon BJJ
Vann på Submission - 05:00
Gavin Chapman Oswestry Jiu-Jitsu academy
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M27
Färdig
Jack Byrom
Falkie BJJ
Josh Goucher SBG Manchester Vann på Submission - 02:50
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M18
Färdig
Conor Brokas
The AlleyCat Academy
Zain Rafiq Haa Meem BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M38
Färdig
Peter Andrus
Falkie BJJ
Vann på domslut - 05:00
Hamza Aslam Evade Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M19
Färdig
Lewis Houten
RGA Salford
Vann på poäng - 05:00
Muhammed Laly Roger Gracie Preston
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M49
Färdig
Luke Mallinson
Gracie Barra Wakefield
Vann på poäng - 05:00
Jonathan Jones Mateo Saurat Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M28
Färdig
Jonathan Ambrose
Falkie BJJ
Vann på poäng - 05:00
Vance Ankrah Agogi Akhtar-Mario Sukata Brazilian Jiu jitsu/ Mma Team
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M611
Färdig
Jaimie Middleton
JAX - Mixed Martial Arts
Vann på Submission - 04:15
Ericka Genge Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M58
Färdig
Joseph Biesty
Hybrid MMA & BJJ Academy
Vann på poäng - 05:00
Luke Smedley Doncaster Martial Arts centre
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M512
Färdig
George Wolfe
St Albans Submission Grappling
Vann på Submission - 00:29
Ashley Smedley Doncaster Martial Arts centre
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M69
Färdig
Lee Howes
Mauricio Gomes Origin BJJ Team
Vann på poäng - 05:00
Dave Moore ROGER GRACIE ACADEMY
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Färdig
Josh Glover
Milltown Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Walkover
Mohammedsaif Jiva Stealth BJJ Bolton
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M412
Färdig
Heath Ntabagara
Falkie BJJ
Vann på poäng - 05:00
James Taylor Factory BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M211
Färdig
Joe Morris
Falkie BJJ
Vann på poäng - 05:00
Josh Wilson Blaydon Grapplers
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M39
Färdig
Jack Cox
Shaun Matthews BJJ
Ryan Clark Inverclyde BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M110
Färdig
Joe Mannion
Predators Warrington
Sam Willis Grand Union Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M56
Färdig
Alex Bruce
Stealth BJJ Manchester
Vann på poäng - 05:00
Josh Bates Oswestry Jiu-Jitsu academy
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M415
Färdig
Matthew Thorpe
TEAM SUKATA
Rik Partridge GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M610
Färdig
TIMOTHY SHARRATT
Team Sukata Ellesmere Port
Vann på Submission - 04:26
Paul Thomas The McGovern Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M212
Färdig
Josh Jackson
Hybrid MMA & BJJ Academy
Nick Martin Lake District BJJ Academy Vann på Submission - 00:39
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M310
Färdig
Jamie Munro
Kaizen Academy
Harvey Anderson Urban Guerrillas Vann på Submission - 04:07