Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / -48.3 kg / Teen I (13yrs)
(Tournament day)
M130
Acabado
Harry Coleman
Combat Base
Ashton Brewster 5th Element Durham Won by Submission - 01:41
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M433
Acabado
ROBERT WILSON
LOBO BJJ
Won by Submission - 01:30
Jordan Francis Stealth BJJ Manchester
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M830
Acabado
Ricky Ellery
Doncaster Martial Arts centre
Won by points - 05:00
Lewis Gray North East Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M729
Acabado
Ian Palmer
CVA Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Jack Whitworth Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M625
Acabado
Graeme Borland
Factory BJJ
Won by points - 05:00
DAVID CROSS Factory BJJ
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Tournament day)
M436
Acabado
Joe Maguire
Team Renegade
Calvin Hunt Game Fight UK Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / White / 32,2 kg / Junior III (12yrs)
(Tournament day)
M229
Acabado
Will Ramm
Doncaster Martial Arts centre
Won by Submission - 01:13
Austin Rossall TEAM SUKATA
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M438
Acabado
Jay Maine
North East Jiu Jitsu
Abbas Jammal Fight Sports Won by Submission - 00:25
Boys Gi / Grey / -48.3 kg / Teen I (13yrs)
(Tournament day)
M131
Acabado
Kian Ballester
Gracie Barra Bradford
Harry Coleman Combat Base Won by points - 04:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M328
Acabado
Marlena Krzanowska
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:06
Amy Hornsby Dungeon BJJ
Girls Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Tournament day)
M234
Acabado
Georgia Roots
TEAM SUKATA
Charlotte Willshire Won by Submission - 02:08
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M434
Acabado
Andrew Palmer
Dungeon BJJ
Won by Submission - 02:23
ROBERT WILSON LOBO BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M730
Acabado
Sebastien Vanderlinden
CFS BJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Jayesh Bharath Game Fight UK
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M527
Acabado
Tom Southworth
Factory BJJ
Won by Submission - 01:08
James Bruce Dungeon BJJ
Boys Gi / Grey / -36,2 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M626
Acabado
Alfie Coleman
Combat Base
Brody Shum Won by Submission - 01:19
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -79,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M334
Acabado
Thayanne De Oliveira
TEAM SUKATA
Won by points - 05:00
Michelle Cummins UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / -27 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M727
Acabado
Oliver Taylor
The MMA Academy Liverpool
Won by points - 03:00
Alexander Jordan Tanswell GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M237
Acabado
Rehan Mohamed
Stealth BJJ Manchester
Matthew Lynn The Griphouse BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M528
Acabado
Paul Regan
Fight Ministry Hull
Won by points - 05:00
Patrick Malkinson Tapout Knockout
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Tournament day)
M437
Acabado
Sean Rigby
The MMA Academy Liverpool
Won by points
Calvin Hunt Game Fight UK
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Tournament day)
M627
Acabado
Lily Hirst
Gracie Barra Bradford
Won by points - 03:00
Isobella Jackson Leao Marinho BJJ
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Acabado
Unknown User
The MMA Academy Liverpool
Mark Joyce St Asaph bjj academy Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M439
Acabado
Abbas Jammal
Fight Sports
Lee Gates Combat Base Scarborough Won by Decision - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Acabado
Ireneusz Cymerman
LOBO BJJ
Won by Walkover
Unknown User The MMA Academy Liverpool
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M731
Acabado
Rhys James
North East Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Joe Wakefield Origin BJJ Newcastle
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M332
Acabado
Anne Moloney
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Won by Decision - 05:00
Jirlene Oliveira CVA Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M828
Acabado
Andrew Pearson
Radgie Rollers
Won by Decision - 05:00
Mark Joyce St Asaph bjj academy
Boys Gi / White / -24 kg / Pee Wee I (7yrs)
(Tournament day)
M233
Acabado
Freddie Hirst
Gracie Barra Bradford
Won by points - 03:00
Samuel Ponsonby Combat Base
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Tournament day)
M628
Acabado
Evalyn Postlethwaite
Lake District BJJ Academy
Won by points - 03:00
Lola Gordon 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ)
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
Acabado
Michael Eccles
Dungeon BJJ
Geoff Leung Union BJJ Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)