Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Tournament day)
M430
Acabado
Megan Quinn
5th Element Durham
Matilda Gaskell KO Stroud Won by points - 03:00
Boys Gi / White / 32,2 kg / Junior III (12yrs)
(Tournament day)
M228
Acabado
Austin Rossall
TEAM SUKATA
Won by points
Charlie Simmie Alliance Newcastle
Boys Gi / Grey / -36,2 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M621
Acabado
Mason Finn
Ace MMA
Jack Coverdale 5th Element Durham Won by points - 04:00
Boys Gi / White / -30,20 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M124
Acabado
Lucas Graham
The MMA Academy Liverpool
Won by Submission - 02:09
Luca Ballester Gracie Barra Bradford
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M524
Acabado
James Ricketts
Factory BJJ
Patrick Malkinson Tapout Knockout Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M827
Acabado
Ireneusz Cymerman
LOBO BJJ
Andrew Pearson Radgie Rollers Won by points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M723
Acabado
Szymon Wartalowicz
Rick Young´s Blackbelt Academy
Won by points - 05:00
James Ryder Itaipava BJJ
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M327
Acabado
Amy Hornsby
Dungeon BJJ
Won by points - 05:00
Beatriz Bettencourt Martins TEAM SUKATA
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M431
Acabado
David Scorer
Alliance Newcastle
Allister Steel Stealth BJJ Manchester Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / White / -24 kg / Pee Wee I (7yrs)
(Tournament day)
M230
Acabado
Freddie Hirst
Gracie Barra Bradford
Won by Submission - 00:55
Unknown User TEAM SUKATA
Boys Gi / Yellow / -65,0 kg / Teen III (15yrs)
(Tournament day)
M128
Acabado
Jake Jenkins
TEAM SUKATA
Won by Submission - 01:44
Darius Lotfi COMBAT BASE UK
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M622
Acabado
Lee Murphy
TEAM SUKATA
Ben Burgess CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM Won by Submission - 03:03
Boys Gi / White / -24 kg / Pee Wee I (7yrs)
(Tournament day)
M231
Acabado
Roman Cousins
Falkie BJJ
Samuel Ponsonby Combat Base Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / -45.3 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M728
Acabado
Eesa Rehman
Gracie Barra Bradford
Won by points - 04:00
Monty Thorpe TEAM SUKATA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M432
Acabado
Andrew Palmer
Dungeon BJJ
Won by Submission - 01:55
Jordan Francis Stealth BJJ Manchester
Male No-Gi / Brown / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Acabado
Steven Hooper
SBG Manchester
Yves Conrado TEAM SUKATA Won by Walkover
Boys Gi / Grey / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
Acabado
Fandy Beran
GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Dexter Roots TEAM SUKATA Won by Walkover - 00:07
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M525
Acabado
Paul Regan
Fight Ministry Hull
Won by points - 05:00
Tom Southworth Factory BJJ
Boys Gi / Grey / -27 kg / Pee Wee III (9yrs)
(Tournament day)
M326
Acabado
Aiden King
North East Jiu Jitsu
Bobby Lee Burgess LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE Won by Submission - 00:26
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M825
Acabado
David Jackson
Doncaster Martial Arts centre
SEAN KIERNAN Bjj Longford Won by Submission - 02:21
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Tournament day)
M329
Acabado
Unknown User
Stealth BJJ Manchester
Won by points - 05:00
Alice Bygrave The MMA Academy Liverpool
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Tournament day)
M435
Acabado
Sean Rigby
The MMA Academy Liverpool
Won by points - 05:00
Calvin Hunt Game Fight UK
Boys Gi / Grey / -60,5 kg / Teen II (14yrs)
(Tournament day)
M226
Acabado
Joe Roughley
Roger Gracie Academy Bolton
Won by Submission - -1:-56
Preston Massam Falkie BJJ
Boys Gi / Grey / -33,20 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M127
Acabado
Logan Mulligan
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Maxmilian Holub The MMA Academy Liverpool Won by Submission - 01:36
Boys Gi / Grey / -36,2 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M623
Acabado
Jack Coverdale
5th Element Durham
Won by Submission - 02:01
Alfie Coleman Combat Base
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M826
Acabado
Mark Joyce
St Asaph bjj academy
Won by points - 05:00
Charles Henry Shaw fight bjj
Boys Gi / Grey / -27 kg / Junior I (10yrs)
(Tournament day)
M726
Acabado
Hayden Reay
Alexander Jordan Tanswell GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS Won by Submission - 01:45
Boys Gi / Grey / -36,2 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M624
Acabado
Eryk Redwan
The Griphouse BJJ
Won by points - 04:00
Brody Shum
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M526
Acabado
James Bruce
Dungeon BJJ
Patrick Malkinson Tapout Knockout Won by Decision - 05:00
Boys Gi / Grey / -48.3 kg / Teen I (13yrs)
(Tournament day)
M129
Acabado
Kian Ballester
Gracie Barra Bradford
Connor Urmson Roger Gracie Academy Bolton Won by Submission - 00:49
Boys Gi / White / -24 kg / Pee Wee I (7yrs)
(Tournament day)
M232
Acabado
Unknown User
TEAM SUKATA
Roman Cousins Falkie BJJ Won by points - 03:00
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M331
Acabado
Ericka Genge
Stealth BJJ Manchester
Won by points - 05:00
Jirlene Oliveira CVA Jiu-Jitsu