Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M524
Gotowy
Scott Marriott
Strategy BJJ
Ethan Wilson Blaydon Grapplers Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M425
Gotowy
Henry Mitchell
Gracie Barra Barnsley
Mert Yashar St Albans Submission Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Tournament day)
M630
Gotowy
Myrna Ellis
Marsden Martial Arts
Unknown User Gracie Barra Roundhay Leeds UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Male Submission only No-Gi / Medium / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M226
Gotowy
Ben Streatfield
Pro Jiu Jitsu
Chris Tuckley SBG Manchester Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M128
Gotowy
Karim Ahmed
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Andy Ashton Kaizen Academy
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M328
Gotowy
Nathaniel Ward
Marsden Martial Arts
Mark Brown Team Sukata Ellesmere Port Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M427
Gotowy
James Brennan
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Michele Lorizzo Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M526
Gotowy
Josh Smith
Strategy BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
David Arnold Radgie Rollers
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Tournament day)
M631
Gotowy
Phoebe Coldwell
Gracie Barra Huddersfield
Lacey Lingard 222 Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Male Submission only No-Gi / Medium / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M227
Gotowy
Daniel Stogsdill
Stealth BJJ Manchester
Angus Varndell Corps ASW Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M329
Gotowy
Tristan Kennedy
Stalone Brazilian Jiu Jitsu Academy
Karl Richardson Stealth BJJ Bolton Wygrana na punkty - 05:00
Male Submission only No-Gi / Mild / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M126
Gotowy
Paul Nolan
The MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Burnett North East Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M430
Gotowy
Benjamin Middleton
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Wygrana na punkty - 05:00
Tom Withington Stealth BJJ Bolton
Girls Gi / Grey and White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Tournament day)
M632
Gotowy
Rizqah Adio
TEAM SUKATA
Aleena Sahgal Five Elements GJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M129
Gotowy
Jack Foote
Urban Guerrillas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Robeeil Mirza Horizon BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M527
Gotowy
Thiago Martins
Stealth BJJ Bolton
Dale Middleton JAX - Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M130
Gotowy
Abubakr Hussain
AVT Leeds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Unknown User Lake District BJJ Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M222
Gotowy
Josh Glover
Milltown Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ali Myumyun SBG Manchester
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M428
Gotowy
Joel Webb
Gracie Barra Wakefield
James Brennan Next Generation MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M327
Gotowy
Jamie Clayton
Middleton Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
David Ward Game Fight UK
Boys Gi / Junior II (11yrs) / Grey and Black / -39,3 kg
(Tournament day)
M635
Gotowy
Lucas Graham
The MMA Academy Liverpool
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Enzo Ward Shaun Matthews BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M131
Gotowy
Karim Ahmed
Grant Wakeman The Bulldog Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:35
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
Gotowy
George Wolfe
St Albans Submission Grappling
Wygrana walkowerem
Denis Frimpong ASW Manchester
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M223
Gotowy
Joe Morris
Falkie BJJ
Nick Martin Lake District BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Girls Gi / Grey and White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Tournament day)
M633
Gotowy
Lacey ODell Smithson
Falkie BJJ
Rizqah Adio TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Male No-Gi / Black / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M135
Gotowy
Rob Platt
The McGovern Academy
LEE SIMPSON TEAM SUKATA Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M530
Gotowy
Luke Smedley
Doncaster Martial Arts centre
Joseph Biesty Hybrid MMA & BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M330
Gotowy
Luke Mallinson
Gracie Barra Wakefield
Mark Brown Team Sukata Ellesmere Port Wygrana na punkty - 05:00
Male Submission only No-Gi / Spicy / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M229
Gotowy
RICHARD Walsh
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ivan Zagoret SBG Manchester
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
Gotowy
Arran Oliphant
Scottish Hit Squad
Talal Sharif 10th Planet London Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M331
Gotowy
Karl Richardson
Stealth BJJ Bolton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Jonathan Jones Mateo Saurat Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M528
Gotowy
Curtis Morgan
Stealth BJJ Bolton
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Thiago Martins Stealth BJJ Bolton