Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / White / -30,20 kg
(Brighton Spring Open 2023)
M120
Gotowy
Delaan Shojaee
WMA CHECKMAT
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson Reeves-Chapman Memento Mori BJJ
Male Gi / White / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M713
Gotowy
Tim Blanche
Sasquatch Studios
Conrad Meades RGA South Herts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M516
Gotowy
Tom Robb
Gracie Barra Fulham
Wygrana na punkty - 05:00
Phoebe Baldwin Royal bjj
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M615
Gotowy
Jack Broughton
Elements Jiu Jitsu UK
Greg Smith havering jiu jitsu academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M48
Gotowy
Jimmy Vaudrey
Centre Line BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Peter O'Donoghue Darkstar Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Brighton Spring Open 2023)
M210
Gotowy
Abs Mansaray
NEW SCHOOL BJJ
MUHAMMAD MAGOMEDOV Roger Gracie Jiu Jitsu Turkey Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M312
Gotowy
Declan Davies
Rogue One Jiu Jitsu
Danny McCartney SWBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Boys Gi / Pee Wee III (9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Brighton Spring Open 2023)
M116
Gotowy
Leo Niedospial
Roger Gracie Welwyn, Garden, City
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:17
George Bridges The Grapple Garage
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M78
Gotowy
Ollie Martin
Carlson Gracie London
Wygrana na punkty - 05:00
Tomas Cheer Carlson Gracie London
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M817
Gotowy
Anabel Rotmistrovsky
The Submission Factory
Daria Galan NGMA - 303Squad Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Junior I (10yrs) / Grey and Black / -36,2 kg
(Brighton Spring Open 2023)
M121
Gotowy
Dominykas Macas
Lotus Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Hubie Hogarth SWBJJ
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M310
Gotowy
Lewis Tuson
Rogue Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Hardeep Hullait ICON JIU-JITSU TEAM
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M413
Gotowy
Chris McHugh
Elements Jiu Jitsu UK
Tom Louvel Concept Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M612
Gotowy
Indy Panesar
ICON JIU-JITSU TEAM
Michael Taylor Carlson Gracie Farnborough Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M711
Gotowy
Sam Mahfoudh
Inspire Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Simon Raby Inspire Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M613
Gotowy
Kurt Makela
Gracie Barra Fulham
John Elsey 40 Licks Jiu-jitsu Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Brighton Spring Open 2023)
M211
Gotowy
Dumile Chiwuta
Centre Line BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Dootson Fluxo Jiu-jitsu
Boys Gi / Pee Wee III (9yrs) / Grey / -33,20 kg
(Brighton Spring Open 2023)
M117
Gotowy
Aleksa Osvald
Darkstar Jiu Jitsu
Lucas Figueira TRIDENT BJJ Swindon Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Brighton Spring Open 2023)
M511
Gotowy
Nav Bains
Carlson Gracie London
George Do NEW SCHOOL BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M414
Gotowy
Aliaksandr Shyvilka
Centre Line BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Chris Stewart ONE JIU-JITSU UK
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M814
Gotowy
Jenna Ash
Elements Jiu Jitsu UK
Monique Edwards NGMA - 303Squad Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
Gotowy
Jamie Harrison
NOVO BJJ / Checkmat
Wygrana walkowerem
Mark Pitt Carlson Gracie Norfolk
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M417
Gotowy
Brendan Bean
Checkmat UK
Wygrana na punkty - 05:00
Scott Hinkle Elements BJJ & Martial Arts
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M311
Gotowy
Ben Blaszkowski-Howey
PMA Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Callum Bedwell Fluxo Jiu-jitsu
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Brighton Spring Open 2023)
M212
Gotowy
Harvie Edbrook
Paraestra UK
Wygrana na punkty - 05:00
Param Bahia Icon JiuJitsu Team - Slough
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M513
Gotowy
Paul Spencer
Rogue One Jiu Jitsu
Vladimir Dukanovic Carlson Gracie Farnborough Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Junior I (10yrs) / White / -30,20 kg
(Brighton Spring Open 2023)
M122
Gotowy
Lorenzo Rocco Bunn
1066 grappling guild
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Hayden Ferreira Memento Mori BJJ
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M815
Gotowy
A'ishah Morris
Carlson Gracie London
Cherasade Ferhane EAST COAST JIU JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M616
Gotowy
Unknown User
Concept Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Jack Broughton Elements Jiu Jitsu UK
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M517
Gotowy
Andrew Allcock
Elements Jiu Jitsu UK
Callum Watson MAD HATTERS ASYLUM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M714
Gotowy
Richard Canton
Rogue One Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
SIMON MERRIOTT SWBJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
Gotowy
Mark Pitt
Carlson Gracie Norfolk
Mike Finch Sasquatch Studios Wygrana walkowerem