Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M439
Gotowy
Rae Carter
Rogers Jiu Jitsu Academy
Daniel Ellis Southcoast MMA Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M839
Gotowy
Daisy Rundle
Elements Jiu Jitsu UK
Kerry Isom Phoenix MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Boys Gi / Teen III (15yrs) / Grey / -60,5 kg
(Brighton Spring Open 2023)
M145
Gotowy
Jack Rogers
Rogers Jiu Jitsu Academy
Kristian Zhelev Aeon Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M728
Gotowy
Michael Wells
CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM
Nathan Goddard Koba BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M329
Gotowy
Sami Gerguri
Triccs Academy
Wygrana na punkty - 04:31
Tiger Trent SWBJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M235
Gotowy
Samuel Hotston-Tiné
Centre Line BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Govind Chahal Icon BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M539
Gotowy
Jack Burgess
Roger Gracie Welwyn, Garden, City
Kale Teece Gracie Barra Fulham Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M330
Gotowy
Amir Marouani
NOVO BJJ / Checkmat
Wygrana na punkty - 05:00
Harry McDonald Basement MA Bjj
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M842
Gotowy
Sabriye Hassan
VN Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Christie Oliver Grand Union Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Brighton Spring Open 2023)
M641
Gotowy
Henry Johnson
Elements Jiu Jitsu UK
Wygrana na punkty - 05:00
Aftab Miah Miah Bros mma gym
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
Gotowy
Chiara Jones
Elements Jiu Jitsu UK
Wygrana walkowerem
Leah Fishlock Jay Butler Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M731
Gotowy
Samuel Earley
Memento Mori BJJ
Mehmet Koc CheckMat Fight Zone London Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Purple / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M843
Gotowy
Elizabeth Pereira
VN Team
Andzelika Glapiak DE SOUZA DOJO Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
Gotowy
Brian McBride
Elements Martial Arts
Luke Griffin Dynamo Fight Sports Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M435
Gotowy
Plamen Zhelev
Aeon Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Rudi Hall Gorilla Grapplers
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M542
Gotowy
John Woods
ONE JIU-JITSU UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Gary Philpott Centre Line BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Brighton Spring Open 2023)
M150
Gotowy
Daniel Devey-Power
Kinetics Fight Academy / Nova Forca Mark Hobbs
Ethan Enriquez Tan Aeon Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M232
Gotowy
Adzi Sullivan
Centre Line BJJ
Ernie Jones ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M335
Gotowy
Phil Smith
Concept Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Jaroslav Bergner Elements Jiu Jitsu UK
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M640
Gotowy
Luke Digby
St Albans Submission Grappling
Jamie Peach St Albans Submission Grappling Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M152
Gotowy
Tom Clifford
Carlson Gracie Kent
Wygrana na punkty - 05:00
Taiyo Miller Southern Quarter BJJ
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M840
Gotowy
Amber Sorrell
Gracie Barra Fulham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Daisy Rundle Elements Jiu Jitsu UK
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Brighton Spring Open 2023)
M642
Gotowy
Davey Prater
ONE JIU-JITSU UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Dave Willis Checkmat Oxford
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M734
Gotowy
Junior Teixeira Da Silva
Elements Jiu Jitsu UK
Reiss Bailey NEW SCHOOL BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M537
Gotowy
Haydon Strong
Elements Jiu Jitsu UK
Rohan Napoli Gracie Barra Fulham Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M636
Gotowy
Nazir Idris
Aeon Bjj
Fabien Dennis St Albans Submission Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M838
Gotowy
Mairead Rowland-Coman
Twenty Four Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Alice Glasspool NGMA - 303Squad
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M236
Gotowy
Yongcheng Chen
Granola Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Seb Babuscak Carlson Gracie Surrey
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M437
Gotowy
Gopinder Singh
Icon BJJ
Charlie Trott Gorilla Grapplers Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M237
Gotowy
Aji Shotayo
VN Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Harry Sargent ONE JIU-JITSU UK
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Brighton Spring Open 2023)
M841
Gotowy
Kerry Isom
Phoenix MMA
Amber Sorrell Gracie Barra Fulham Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Brighton Spring Open 2023)
M729
Gotowy
Kyle Levrier
Brotherhood MMA/Checkmat Isle of Wight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Dan Quartermain Gorilla Grapplers