Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M45
Gotowy
Reece Laycock
Gracie Barra Southend
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Pietchak New Wave Academy Training Centre
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M65
Gotowy
Joe Traynor
Rogers Jiu Jitsu Academy
Shamus Stylianou Umbra Combat Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M53
Gotowy
Cullum Mccrimmon
havering jiu jitsu academy
Jonathan O'sullivan SBG Killarney Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M79
Gotowy
Marton Klecska
Glasgow BJJ
Chris Young Darkstar Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M28
Gotowy
Archie Arundell
Max Freshney ONE JIU-JITSU UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M75
Gotowy
Adam Sharpe
Centre Line BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Phil Fanthome Glasgow BJJ
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M77
Gotowy
Phil Fanthome
Glasgow BJJ
Taylor Rikje-Pearson Checkmat UK Zwycięstwo przez dyskwalifikację - -1:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M710
Gotowy
Lance Thurston
UKBJJA (Academy Unspecified)
Ben Campbell Darkstar Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Scott Perry
Centre Line BJJ
Aaron Blows Gracie Barra Kings Lynn Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M29
Gotowy
Ryan Shorts
DE SOUZA DOJO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Philip Walker ONE JIU-JITSU UK
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M52
Gotowy
Adam Pen
The Den Fight Centre UK
Wygrana na punkty - 05:00
Mark Underwood Umbra Combat
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M34
Gotowy
Dimitris Makripoulias
CHOKE LUTA LIVRE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:21
Jayshawn Dixon Newborn-Cascao Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Jamie Coton
Gracie Barra Kings Lynn
Wygrana walkowerem
Scott Perry Centre Line BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
Gotowy
Macaulay Bignell
The Combat Lab
Wygrana walkowerem
Todd Watts Qatar bjj
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M68
Gotowy
Aaron Blows
Gracie Barra Kings Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Jamie Coton Gracie Barra Kings Lynn
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M85
Gotowy
Jeremiah Petersen
Rogers Jiu Jitsu Academy
Warren Holly ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M311
Gotowy
Ion Para
Gracie Barra Kings Lynn
Jordan Kent Carlson Gracie Kent Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Gotowy
Callum Morris
1066 GRAPPLING GUILD / ICON
Wygrana walkowerem
Sam Wilson
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M711
Gotowy
Chris Young
Darkstar Jiu Jitsu
John Lavery Checkmat UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M86
Gotowy
Unknown User
Carlo Musto ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M66
Gotowy
Tom Fletcher
Glasgow BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Joe Traynor Rogers Jiu Jitsu Academy
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M55
Gotowy
Ryan Mcmenamin
TEAM TORRES/ ACTJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Frank Pearson Umbra Combat
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M46
Gotowy
Toby Jacketts
ZR Team UK
Andrew Chaseling Grand Union Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M39
Gotowy
Ben Morphey
SWBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Alex Lam Stronger BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M210
Gotowy
Dylan Barton
ICON JIU-JITSU TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Max Freshney ONE JIU-JITSU UK
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M56
Gotowy
Nick Payne
NOVO BJJ / Checkmat
Wygrana na punkty - 05:00
Stefan Jay ONE JIU-JITSU UK
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M310
Gotowy
Ahmo Saric
Memento Mori BJJ
Dimitris Makripoulias CHOKE LUTA LIVRE Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M87
Gotowy
Tejinder Dedyal
ONE JIU-JITSU UK
Baddar Safeer GUILD OF FIGHTERS Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M47
Gotowy
Unknown User
Vitor Shaolin BJJ
Scott Harding The Combat Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M67
Gotowy
Matt Easton
Shamus Stylianou Umbra Combat Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M57
Gotowy
Adam Pen
The Den Fight Centre UK
Wygrana na punkty - 05:00
Jamie Irving SWBJJ
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M88
Gotowy
Chris Olsen
ONE JIU-JITSU UK
Jego Taningco Centre Line BJJ Wygrana na punkty - 05:00