Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M43
Gotowy
Callum Morris
1066 GRAPPLING GUILD / ICON
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Morgan Penney Patello Jiu Jitsu London
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M81
Gotowy
CJ El Cucuy Genn
Gracie Barra Kings Lynn
Jeremiah Petersen Rogers Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Tournament day)
M14
Gotowy
David Langley
New Wave Academy Training Centre
Erik Persson ONE JIU-JITSU UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M61
Gotowy
Matt Easton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Jamie Brown Andy Roberts BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
Gotowy
Abdullah Alharji
Fifty50kw
James Edwards ONE JIU-JITSU UK Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M24
Gotowy
Matthew Enfield
Melbourne Street Jiu Jitsu
Archie Arundell Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M73
Gotowy
Ross Carthew
Rogers Jiu Jitsu Academy
Adam Sharpe Centre Line BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M72
Gotowy
Dejan Radu
Team Underground
Luke Kane New Wave Academy Training Centre
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M62
Gotowy
James Lee Ikin
McKenzie Bjj
Joe Traynor Rogers Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M35
Gotowy
Ion Para
Gracie Barra Kings Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Joseph Yirmiyahu Glasgow BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M54
Gotowy
Thomas Watts
ONE JIU-JITSU UK
Fraser Birks Centre Line BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M25
Gotowy
Elliot Beesley
Sparta MMA
Ryan Shorts DE SOUZA DOJO Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M17
Gotowy
Yousuf Faizi
Team Underground
Max Taylor Glasgow BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M74
Gotowy
Daniel Long
Checkmat Brighton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Tom Barton CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M63
Gotowy
Shamus Stylianou
Umbra Combat
Wygrana na punkty - 05:00
Thomas Burnhams Mill Hill BJJ
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M82
Gotowy
Carlo Musto
ONE JIU-JITSU UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Daniel Thompson Rogers Jiu Jitsu Academy
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M36
Gotowy
Jordan Kent
Carlson Gracie Kent
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Andrea Russo Team Underground
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M26
Gotowy
Oliver Hesmondhalgh
MAD HATTERS ASYLUM
Philip Walker ONE JIU-JITSU UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M76
Gotowy
Daniel Long
Checkmat Brighton
Wygrana na punkty - 05:00
Taylor Rikje-Pearson Checkmat UK
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M37
Gotowy
James Edwards
ONE JIU-JITSU UK
Wygrana na punkty - 05:00
George Fasey Elements Jiu Jitsu UK
Male No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Tournament day)
M15
Gotowy
Altay Dogahan
Kamon BJJ
David Langley New Wave Academy Training Centre Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M84
Gotowy
Carlo Musto
ONE JIU-JITSU UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Warren Holly ONE JIU-JITSU UK
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Gotowy
Aaron Quaeck
Rafael Ribeiro
Toby Jacketts ZR Team UK Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
Gotowy
Joseph O'Sullivan
Ruislip BJJ
Andrew Chaseling Grand Union Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M51
Gotowy
Stefan Jay
ONE JIU-JITSU UK
Wygrana na punkty - 05:00
Elliot Carey Carlson Gracie Kent
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Tournament day)
M44
Gotowy
Fraser Ghai
ICON JIU-JITSU TEAM
Unknown User Vitor Shaolin BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Tournament day)
M64
Gotowy
Matt Easton
Wygrana na punkty - 05:00
Tom Fletcher Glasgow BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M27
Gotowy
Elliot Stone
Dylan Barton ICON JIU-JITSU TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M83
Gotowy
Jeremiah Petersen
Rogers Jiu Jitsu Academy
Unknown User Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Tournament day)
M16
Gotowy
Liam Daniels
NEW SCHOOL BJJ
Erik Persson ONE JIU-JITSU UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Tournament day)
M38
Gotowy
Brandon McDowall
Carlson Gracie team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Unknown User Team Underground