Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Brown / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M650
Gotowy
Sayed Naqibul Hasan
London Shootfighters
Joe Middleton NOVO BJJ / Checkmat Wygrana na punkty - 05:00
Boys NoGi / Yellow / Teen I (13yrs) / -50.60 kg
(Tournament day)
M264
Gotowy
Alexander Coshell
NOVO BJJ / Checkmat
Wygrana na punkty - 04:00
Anton Buchak NOVO BJJ / Checkmat
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M156
Gotowy
Inès O'Connor
ONE JIU-JITSU UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Matylda Czurejno MAD HATTERS ASYLUM
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M449
Gotowy
Tim Girling
Arch Martial Arts
Ethan Toogood ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
Gotowy
Younis Nabi
Centre Line BJJ
Wygrana walkowerem
Junior Teixeira Da Silva Elements Jiu Jitsu UK
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M743
Gotowy
Simon Urban
Darkstar Jiu Jitsu
Darren Phillips Grand Union Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M343
Gotowy
Malik Adeniran-Adams
ONE JIU-JITSU UK
James Laughton Rafael Ribeiro Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M550
Gotowy
Adam Lawrance
Unity BJJ
Fionn Wright Elements Jiu Jitsu UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M651
Gotowy
Jasper Soanes
ONE JIU-JITSU UK
Alexander Baker ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M850
Gotowy
Reza Assar
London Fight Factory - Fight Sports
Ben Johnston Unity BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Boys NoGi / Yellow / Teen II (14yrs) / -63.20 kg
(Tournament day)
M265
Gotowy
Teddie Rand
McKenzie Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Lev Koljugov NOVO BJJ / Checkmat
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M157
Gotowy
Cara Troy
ONE JIU-JITSU UK
Wygrana na punkty - 05:00
Jaimee Rush Grand Union Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M450
Gotowy
Iuri Armada
NGMA - 303Squad
Nathan Baker NOVO BJJ / Checkmat Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M644
Gotowy
Archie Arundell
Nexus BJJ
Max Smith ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M746
Gotowy
Simon Urban
Darkstar Jiu Jitsu
Jolyon Bexon London Grapple Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:03
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M851
Gotowy
Andrew O'connor
ONE JIU-JITSU UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Nathan Michael Grand Union Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
Gotowy
Gianluca Pretta
Elements Jiu Jitsu UK
Wygrana walkowerem
Vincent Macneill Gracie Barra Hailsham
Boys NoGi / Yellow / Teen I (13yrs) / -50.60 kg
(Tournament day)
M266
Gotowy
Alexander Coshell
NOVO BJJ / Checkmat
Faris Abu-Ghaida Gracie Barra Fulham Wygrana na punkty - 04:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M158
Gotowy
Chloe Roberts
NOVO BJJ / Checkmat
Georgia Verry DOMINANCE MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M344
Gotowy
Barney Warner
ONE JIU-JITSU UK
Wygrana na punkty - 05:00
Tirion Lawrence Unique BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M451
Gotowy
Ethan Toogood
ONE JIU-JITSU UK
Samson Odubade NOVO BJJ / Checkmat Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M652
Gotowy
Sonny Soudain-Valton
NOVO BJJ / Checkmat
Wygrana na punkty - 05:00
Rahul Shivhare Third Space
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M747
Gotowy
Michael Martin
Darkstar Jiu Jitsu
Shafeen Tejani New Wave Academy Training Centre Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / Juvenile 2 / White / -64,0 kg (Feather)
(Tournament day)
M267
Gotowy
Ryan Fukutome
Kingston BJJ
Jacob Estill ONE JIU-JITSU UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M452
Gotowy
Jackson Green
Southcoast MMA
Charlie Beshaw Combat Sports Academy (Strood) Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / White / Master 1 (30+) / Heavy (+71,5 kg)
(Tournament day)
M159
Gotowy
Lara Fuller
Southcoast MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Jayne Day Unity BJJ
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M854
Gotowy
Dominic Ilbury
Inspire Jiu Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:01
Özer Uysal Elements Jiu Jitsu UK
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
Gotowy
Saarn Chambers
ONE JIU-JITSU UK
Jordan Tucker Memento Mori BJJ Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M345
Gotowy
Craig Namvar
Darkstar Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Patrick Neylan DOMINANCE MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M554
Gotowy
Jacob McCabe
ONE JIU-JITSU UK
Muhammad Qasim Southcoast MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M556
Gotowy
Gianluca Pretta
Elements Jiu Jitsu UK
George Beale Icon BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M653
Gotowy
Hugo Brister
Jisso Roger Gracie Queens Park
Callum Mackay NOVO BJJ / Checkmat Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58