Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M440
Färdig
Bradley Morris
ASW
Matthew Slater Middleton Martial Arts Academy Vann på Submission - 00:39
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M732
Färdig
Lewis Bourne
Kraken
Vann på Submission - 04:46
Ben Pye Stealth BJJ Manchester
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M530
Färdig
Andrew Larrington
TEAM SUKATA
Vann på Submission - -2:-47
Thomas Taudien The Griphouse BJJ
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Tournament day)
M330
Färdig
Kerry Williams
The MMA Academy Liverpool
Unknown User Stealth BJJ Manchester Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M629
Färdig
Rio Jeffreys
Stealth BJJ Manchester
Jason Easton CVA Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:36
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M831
Färdig
Ricky Ellery
Doncaster Martial Arts centre
Guilherme Martins Ferreira MMA Academy Liverpool Vann på poäng - 05:00
Girls Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Tournament day)
M235
Färdig
Chloe Walker
TEAM SUKATA
Vann på poäng - 04:00
Georgia Roots TEAM SUKATA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M133
Färdig
Finn Gribbin
Team Renegade
Harry Brown HFA MMA Vann via diskvalificering
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M134
Färdig
James Hunton
Made4TheCage
Vann via diskvalificering
Darren Torpey The MMA Academy Liverpool
Boys Gi / Grey / -36,2 kg / Junior II (11yrs)
(Tournament day)
M630
Färdig
Jack Coverdale
5th Element Durham
Vann på Submission - 01:17
Eryk Redwan The Griphouse BJJ
Boys Gi / Grey / -48.3 kg / Teen I (13yrs)
(Tournament day)
M132
Färdig
Connor Urmson
Roger Gracie Academy Bolton
Vann på poäng - 04:00
Ashton Brewster 5th Element Durham
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M733
Färdig
Sean Nightingale
Radgie Rollers
Vann på poäng - 05:00
Robbie Conway SBG Manchester
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M529
Färdig
Rob Shum
Mark Whinfield Nova Vida BJJ Vann på Submission - -5:-22
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M238
Färdig
Ian Balmain
Alliance Newcastle
Dan Wilson Lake District BJJ Academy Vann på Submission - 00:43
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M333
Färdig
Ericka Genge
Stealth BJJ Manchester
Vann på poäng - 05:00
Anne Moloney GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M442
Färdig
Jason Iftakhar
Factory BJJ
Vann på poäng - 05:00
Chris Broadwith AVT Leeds
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M832
Färdig
Karim Ariane
MMA Academy Liverpool
THOMAS BACKHOUSE GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M533
Färdig
Adam Haines
LOBO BJJ
Jason John Carlson Gracie team Vann på poäng
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M239
Färdig
James Hardy-Pickering
RGA Chester
Piotr Giedwidz Doncaster Martial Arts centre Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M833
Färdig
Steve Walton
Pendle Brazilian Jiu Jitsu
Terry Appleby TEAM SUKATA Vann på poäng - 05:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Tournament day)
M631
Färdig
Lily Hirst
Gracie Barra Bradford
Esme Roberts TEAM LAGARTO Vann på poäng - 03:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M734
Färdig
Andrew Allon
North East Jiu Jitsu
David Clarke LOBO BJJ Vann på domslut - 01:05
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
Färdig
Abbas Jammal
Fight Sports
Vann på Walkover
Bradley Morris ASW
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M735
Färdig
Ian Palmer
CVA Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Harry Smith Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Tournament day)
M632
Färdig
Liam Muchmore
Combat Base Liverpool
Matthew Erne SBG Manchester Vann på poäng - 05:00
Girls Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Tournament day)
M236
Färdig
Charlotte Willshire
Chloe Walker TEAM SUKATA Vann på poäng - 04:00
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -53,5 kg (Light feather)
(Tournament day)
M336
Färdig
Caroline Broadley
TEAM SUKATA
Vann på Submission - 03:12
Lesley Harrison Origin BJJ Newcastle
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M441
Färdig
Lee Gates
Combat Base Scarborough
Matthew Slater Middleton Martial Arts Academy Vann på Submission - 03:35
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M534
Färdig
Joseph Butler
Kaizen Academy
Vann på poäng
Michael Eccles Dungeon BJJ
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M135
Färdig
Dominic Pullen
Vann på Submission - 01:40
Michael Barham Alliance Newcastle
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M240
Färdig
Matthew Lynn
The Griphouse BJJ
Dan Wilson Lake District BJJ Academy Vann på Submission - 02:07
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M136
Färdig
Harry Brown
HFA MMA
Vann via diskvalificering
Christopher Hasson Team Ryano