Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Окончено
Greg Devine
Elements BJJ/Checkmat Brighton
Won by Walkover
Alex Donald NOVO BJJ / Checkmat
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M120
Окончено
Kristina Ryvolova
Team Underground
Monique Edwards NGMA - 303Squad Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M415
Окончено
Andrius Kazlauskas
Putney Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Kiarash Majidi NOVO BJJ / Checkmat
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M224
Окончено
Lindsey Young
ONE JIU-JITSU UK
Jenna Ash ONE JIU-JITSU UK Won by Submission - 02:19
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Окончено
Danny Bushell
Atos Jiu Jitsu UK
Won by Walkover
Dominic Pullen
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M328
Окончено
Alex Britton
Urso-Lobo Jiu Jitsu
Tom Coldwell Odyssey BJJ UK Won by Submission - 01:37
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
Окончено
Darren Lockley
Won by Walkover
Victor Ruben Gregorio Elements BJJ/Checkmat Brighton
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
Окончено
Daniel Laszlo Dudas
Ashford Vale Tudo
Matt Wells Elements BJJ/Checkmat Brighton Won by Walkover
Boys Gi / Grey / -27 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M834
Окончено
Rian Mattu
VN Team
LEWIS GOULDING The MMA Academy Liverpool Won by Submission - 00:55
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Окончено
Jego Taningco
Centre Line BJJ
Won by Walkover
Nick Payne NOVO BJJ / Checkmat
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M227
Окончено
Robert Diserens
Elements BJJ/Checkmat Brighton
Won by points - 05:00
Scott Martin ONE JIU-JITSU UK
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M722
Окончено
Lucy Wynne
NGMA - 303Squad
Angela Manrique ONE JIU-JITSU UK Won by Submission - 03:36
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M628
Окончено
Alan Scott
Won by points - 05:00
Samuel Oates NOVO BJJ / Checkmat
Boys Gi / Yellow / -48.3 kg / Junior III (12yrs)
(Tournament day)
M524
Окончено
AUSTIN SPARKS
NOVO BJJ / Checkmat
Won by points - 04:00
Toby Grant Leao Marinho BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M831
Окончено
Taylor Rikje-Pearson
Just jiu Jitsu Team
Jason John Carlson Gracie Kent Won by Submission - 04:03
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M418
Окончено
Jaimie Middleton
JAX - Mixed Martial Arts
Won by Decision - 05:00
Silvia Rodriguez Elements BJJ/Checkmat Brighton
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M228
Окончено
Tony Davies
Pedro Bessa Sweatbox
Won by Submission - 00:26
Sam George RGA Bucks
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
Окончено
Rob Nitman
Checkmat Brighton
Craig Cousins Falkie BJJ Won by Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M329
Окончено
Andy Christiansen
Positive Strength Brazilian Jiu-jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Thomas Byrd Atos Jiu Jitsu UK
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M521
Окончено
Paul Tomlin
Atos Jiu Jitsu UK
Darren Lockley Won by Submission - 01:39
Boys Gi / Grey / -27 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M835
Окончено
Majus Ubartas
Memento Mori BJJ
Lucas Figueira Won by points - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
Окончено
James Hancock
MAD HATTERS ASYLUM
Won by Walkover
William Plastow Factory BJJ and ASW Manchester
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Tournament day)
Окончено
China Bajerski
Team Underground
Lesley Baird The Gauntlet Fight Academy / Checkmat Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Tournament day)
M626
Окончено
James Davies
NGMA - 303Squad
Won by Submission - 00:11
Jalal Pour The Gauntlet Fight Academy / Checkmat
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M229
Окончено
Nicholas Gham
Full Fat Grappling
Won by Submission - 01:44
Ashley Hands Trident Mma
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M332
Окончено
Jose Jimenez
Rafael Ribeiro
Won by Submission - 00:15
Fergus Dyke Kernow bjj
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M123
Окончено
Cormac Anderson
Won by Submission - 02:10
Robert Hardy
Boys Gi / Grey / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M838
Окончено
Hubie Hogarth
Horsham BJJ
Sonny-Beau Priday Saru Ju Jitsu Academy Neath Won by Disqualification (disqualification)
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
Окончено
Andrew Feasey
Won by Walkover
Daniel Laszlo Dudas Ashford Vale Tudo
Boys Gi / Grey / -30,20 kg / Pee Wee II (8yrs)
(Tournament day)
M839
Окончено
Marlo Jones
Mandala Jiu Jitsu School
Mason Goddard VN Team Won by Disqualification (disqualification)
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M723
Окончено
Rosie Clarke
Paraestra UK
Francesca Lana London Grapple Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M330
Окончено
Alex Britton
Urso-Lobo Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Thomas Byrd Atos Jiu Jitsu UK