Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M638
Gotowy
Andrew Lane
Maven BJJ
Thomas Barry CRA Wygrana na punkty
Female No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Tournament day)
M848
Gotowy
Monique Edwards
NGMA - 303Squad
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:43
Amelia Markfort 1066 grappling guild
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M240
Gotowy
Elliot Stone
Oddessy bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Luke Phillips
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Miroslav Kriek
NGMA - 303Squad
Wygrana walkowerem - 01:10
Sam Jerome Elements Jiu Jitsu UK
Female No-Gi / Purple / Adult / -61,5 kg (Light)
(Tournament day)
M851
Gotowy
Kate Bacik
London Grapple
Kerry Isom Phoenix MMA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
M348
Gotowy
Simon Carty
Gracie Barra Kings Lynn
Ertan Hazine Kings Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Female No-Gi / Purple / Adult / -61,5 kg (Light)
(Tournament day)
M852
Gotowy
Bryony Tyrell
NGMA - 303Squad
Wygrana na punkty - 05:00
Emilia Jastrzebska Roger Gracie Bristol
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M548
Gotowy
Niall McCavana
Centre Line BJJ
Naail El-Sawah Checkmat UK Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M753
Gotowy
Joseph Johnstone
Elements Jiu Jitsu UK
Stelvio Costa The Gauntlet Fight Academy / Checkmat Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M450
Gotowy
Graham Lewis
DE SOUZA DOJO
Wygrana na punkty - 05:00
David Malcolm Kamon BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M242
Gotowy
Yousuf Khan
havering jiu jitsu academy
Aaron Nugent SWBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / Heavy (+71,5 kg)
(Tournament day)
M645
Gotowy
Ashleigh Smith
Centre Line BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Vicky Coleiro-swain Southcoast MMA
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Kieran Austin
Centre Line BJJ
Jude Weightman Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Blue / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M546
Gotowy
Ademola Odusanya
Grand Union Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Oliver Shaw Kinetics Fight Academy / Nova Forca Mark Hobbs
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M750
Gotowy
Mo Douglah
Elements Jiu Jitsu UK
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob Wassif Elements Jiu Jitsu UK
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M144
Gotowy
Max Kinrade
Daniel Swaisland Xion BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M345
Gotowy
Tom Coldwell
Odyssey BJJ UK
Wygrana na punkty - 05:00
Damian Matuszewski Othala Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Steve Fisher
Darkstar Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Aaron Blows Gracie Barra Kings Lynn
Female No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Tournament day)
M849
Gotowy
Roxy Joseph
Xion BJJ
Amelia Markfort 1066 grappling guild Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M543
Gotowy
Tom Kelly
Elements Jiu Jitsu UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Reece Cameron Othala Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M246
Gotowy
Joshua Austin
Gorilla Grapplers
Jamie Jameel A-karim Sardar Centre Line BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
Gotowy
Tom Harbon
Andy Roberts BJJ
Jego Taningco Centre Line BJJ Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M447
Gotowy
Adrien Yao-Lung Tsai
Southcoast MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Bega Steve T.Birmingham Academy
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M754
Gotowy
Ben Simmons
Elements Jiu Jitsu UK
Unknown User MAD HATTERS ASYLUM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Tournament day)
M549
Gotowy
James Richter
Rogers Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Niall McCavana Centre Line BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M145
Gotowy
Amos Rae
Umbra Combat
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Will Matthews Kings Brazilian Jiujitsu
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M855
Gotowy
Laura Richardson
Sasquatch Studios
Georgina Lynch ONE JIU-JITSU UK Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M547
Gotowy
Kyran Richter
Rogers Jiu Jitsu Academy
Ademola Odusanya Grand Union Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Tournament day)
M350
Gotowy
Joshua Hyatt
Kinetics Fight Academy / Nova Forca Mark Hobbs
Jamie Irish Gorilla Grapplers Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M146
Gotowy
Miroslav Kriek
NGMA - 303Squad
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:27
Jude Weightman
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M755
Gotowy
Amil Hussain
Stronghold Jiu-Jitsu
Stelvio Costa The Gauntlet Fight Academy / Checkmat Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -79,5 kg (Middle)
(Tournament day)
M451
Gotowy
Louis Jones
Centre Line BJJ
Glyn Hardy Paraestra UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27