Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Soutěže
Academies
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
BJJ247
Events
Academies
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
BJJ247 Brighton Spring Open
10 Mar
Registrovat
Informace
Účastníci
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Registrovat
Výsledky
Top lists
Ranking
Fastest Win
Last calculated před 18 hodinami
Rankings
Fastest Win
1.
Ismaeel Ali
CLASS UFC GYM Woking
00:09
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Majus Ubartas
SWBJJ
00:11
Minutes
2
Wins
0
Losses
2
0
0
3.
Jayden Rhioui
SWBJJ
00:15
Minutes
1
Wins
1
Losses
1
1
0
4.
Danielle Rose
1066 grappling guild
00:16
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
1
5.
Steve Hillier
Othala Jiu-Jitsu
00:17
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
6.
Renas Jahwar
Faber Jiu Jitsu
00:17
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
0
1
7.
Claire Tilroe
Carlson Gracie Sheen
00:18
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
8.
ROHIT RAGURAMAN
Arch Martial Arts
00:21
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
9.
Hayden Ferreira
SWBJJ
00:22
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Amos Keshet
ONE JIU-JITSU UK
00:24
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
11.
Alex Fewkes
LA Grapplers JiuJitsu
00:25
Minutes
6
Wins
0
Losses
2
0
0
12.
Aaron Nugent
SWBJJ
00:26
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
1
0
12.
Sarim Rahim
Carlson Gracie Sheen
00:26
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Nathan Hambrook
10th Planet Banbury
00:27
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
1
0
15.
Rashid Ali
CLASS UFC GYM Woking
00:30
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
16.
Alex Witcomb
DRAIG
00:30
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
17.
Kieran Edmonds
Elements Jiu Jitsu UK
00:31
Minutes
7
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Ollie Martin
Carlson Gracie London
00:34
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
19.
Kyran Richter
Rogers Jiu Jitsu Academy
00:38
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Merlin Iles-Jonas
ONE JIU-JITSU UK
00:40
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
2
0
21.
Dylan Lim
CLASS UFC GYM Woking
00:40
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
22.
Rashid Nassar
Attack Sports Club
00:41
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Isaac Smith
SWBJJ
00:42
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
24.
Grant Fosbraey
Combat Sports Academy (Strood)
00:43
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
24.
Amir Rahman
SWBJJ
00:43
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
26.
Tiaan Basson
ONE JIU-JITSU UK
00:43
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
27.
Yousuf Nabi
Elements Jiu Jitsu UK
00:44
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
28.
Aiden Carr
DRAIG
00:44
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
29.
Zhivko Petrov
LA Grapplers JiuJitsu
00:45
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
30.
Jan Zikmund
AMMA academy
00:47
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
31.
Arthur Masterson
McKenzie Bjj
00:47
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
32.
Oliver Webb
Elements Jiu Jitsu UK
00:50
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
33.
Alex Fuhrmann
Triton BJJ Weymouth
00:51
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
34.
Subhan Hussain
CLASS UFC GYM Woking
00:53
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
35.
Luca Rees
LA Grapplers JiuJitsu
00:53
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
36.
Adam Ali
CLASS UFC GYM Woking
00:53
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
1
37.
Amir Marouani
NOVO BJJ / Checkmat
00:53
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
38.
Jessica Nelson
SWBJJ
00:55
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
39.
Elliot Stone
DRAIG
00:56
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
0
1
40.
Boris Pineles
Carlson Gracie London
00:57
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
41.
Tom Adamson
Arch Martial Arts
00:57
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
42.
Kane Armitt
ONE JIU-JITSU UK
00:57
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
43.
Alfie Edir
NOVO BJJ / Checkmat
00:58
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
44.
SIMON MERRIOTT
SWBJJ
01:00
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Phil Smith
Concept Jiu-Jitsu
01:01
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
46.
Collin Perez
Predators MMA and BJJ Academy Manchester
01:03
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Sonny Soudain-Valton
NOVO BJJ / Checkmat
01:04
Minutes
6
Wins
2
Losses
1
1
1
48.
Jonathan Luisier
Othala Jiu-Jitsu
01:05
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
0
49.
Cameron Fraser
Carlson Gracie Sheen
01:06
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
50.
Max Mcleod
Arch Martial Arts
01:07
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
2
0
50.
Elliott Reid
CHECKMAT INTERNATIONAL
01:07
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
52.
Denis Afra
Legacy Jiujitsu
01:14
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
53.
Steven Desmond
Combat Sports Academy (Strood)
01:15
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
1
54.
Dan Brown
1066 grappling guild
01:15
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
55.
Nathan Rees
Centre Line BJJ
01:18
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
56.
Yaseen Morris
Carlson Gracie London
01:19
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
57.
Charles Fitmead
Elements Jiu Jitsu UK
01:21
Minutes
1
Wins
2
Losses
1
0
1
58.
Darnell Jackson
Force Submission Brazilian Jiu Jitsu & MMA Academy
01:24
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
59.
Alfie Osborne
Legacy Jiujitsu
01:25
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
0
60.
Alex Selfe
Unity BJJ
01:25
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
61.
Thomas Popple
NOVO BJJ / Checkmat
01:26
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
62.
Gary Johnson
ESG
01:27
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
63.
Michal Stocki
Aeon Bjj
01:30
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
64.
Tiger Trent
SWBJJ
01:30
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
65.
Helena Ford
Revolution Martial Arts UK
01:33
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
66.
Junior Teixeira Da Silva
Elements Jiu Jitsu UK
01:35
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
67.
Diogo Pina
Vitor Shaolin BJJ
01:36
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
68.
Angus Loder
Memento Mori BJJ
01:37
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
69.
Nell Marshall
Othala Jiu-Jitsu
01:38
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
70.
Sebastian Dickie
Elements Jiu Jitsu UK
01:41
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
71.
Andrew Perez
Predators MMA and BJJ Academy Manchester
01:42
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
72.
Kyle Nacilla
CHECKMAT INTERNATIONAL
01:43
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
73.
Robson Christie
Brotherhood MMA IoW
01:45
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
73.
Gaetano Giusa
Elements Jiu Jitsu UK
01:45
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
75.
Artur Mizerski
10th Planet London
01:46
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
76.
Finlay White
Rogers Jiu Jitsu Academy
01:47
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
76.
Sam Griffiths
Elements Jiu Jitsu UK
01:47
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0
78.
George Humphries
SWBJJ
01:49
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
79.
Nicholas Ashleigh
Phoenix MMA Southampton
01:50
Minutes
5
Wins
2
Losses
3
0
0
80.
Ben Ridolfi
CheckMat Fight Zone London
01:51
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
81.
Betsy Keywood
SWBJJ
01:53
Minutes
2
Wins
1
Losses
2
0
0
82.
Guilherme Barbosa
McKenzie Bjj
01:55
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
2
0
83.
Jack Waterman
MATHOUSE BJJ
01:59
Minutes
6
Wins
2
Losses
2
0
1
84.
Joe Cutone
Unity BJJ
02:02
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
85.
Kamil Poplawski
Positive Strength Brazilian Jiu-jitsu
02:04
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
86.
Caspar Ashworth
MATHOUSE BJJ
02:05
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
1
0
86.
Johnathan Miller
Kingston Jiu Jitsu
02:05
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
88.
Ben Jones
DRAIG
02:08
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0
89.
Chuck Waite
Carlson Gracie Sheen
02:09
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
90.
Oscar Hughes
MAD HATTERS ASYLUM
02:10
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
91.
Alexia Scales
SWBJJ
02:11
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
92.
Hallam Ferreira
SWBJJ
02:15
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
93.
Kipras Vastaka
Elements Jiu Jitsu UK
02:16
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
1
94.
Callum Mackay
NOVO BJJ / Checkmat
02:21
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
95.
Brett OBrien
Gorilla Grapplers
02:21
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
96.
Yeliz Mohammed
ICON JIU-JITSU TEAM
02:22
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
97.
Adam Schwartz
AMMA academy
02:23
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
98.
PETER GRAUS
Elements Jiu Jitsu UK
02:23
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
99.
Sam Bogg
Rafael Ribeiro
02:25
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
100.
Jordan Varza
LA Grapplers JiuJitsu
02:26
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
‹
1
2
›